programul de circulatie al mijloacelor de transport public in zona metropolitana Alba Iulia
Stația Revolutiei 1989
Linia | Ruta | Orele de plecare |
---|---|---|
101R | Lalelelor -> Recea -> Gara | 07:07 08:07 08:47 10:47 12:47 13:47 14:47 15:52 16:12 16:47 18:47 |
102R 102S 103 107B 109R 110E 115R 122 123 | Gara | 00:24 05:04 05:34 05:39 05:44 Intre 6 si 8 la 5 min. Intre 8 si 12 la 10 min. |
103A | Camin de varstnici | 06:54 07:34 12:09 13:54 14:49 15:54 18:49 |
110E | Sc. Sf.Iosif -> Gara | 07:27* |
114A 114C 114D 506C | Apulum | 06:40 06:47 14:38 21:56 |
201R 304C 401A | Autogara | 00:04 05:57 15:38 15:42 16:59 |
*Circulă doar în perioada școlii | ||
SÂMBĂTĂ - DUMINICĂ | ||
101R | Lalelelor -> Recea -> Gara | 08:37 12:37 16:37 19:37 |
103 107B 115R 122 123 | Gara | 00:09 05:44 05:59 Intre orele 6:00 si 22:00 din 10 in 10 minute. 22:14 22:24 22:28 22:44 22:54 23:19 23:33 23:37 23:39 |
103A | Camin de varstnici | 06:54 14:49 |
114 506C | Apulum | 06:39 14:39 21:34 21:56 |
304C 401A | Autogara | 06:07 06:33 |
*Circula numai SÂMBĂTĂ |